Anasayfa / Güncel / ERDOĞAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

ERDOĞAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Yıllardır Karayakup kasabasının gönlünde taht kuran Karayakup Kasabası Belediye Başkanı Ahmet Dursel Erdoğan tekrar gönül verdiği Adalet Ve Kalkınma Partisinden Karayakup Belediye Başkanlığına adaylığını açıkladı.
Karayakup Kasabası Belediye Başkanı Ahmet Dursel Erdoğan Yöre haber gazetesine yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Doğma büyüme Karayakupluyum, Karayakup, Terzili ve Çıkrıkçı halkını çok iyi tanıyorum.
Yıllardır aynı şevk ve heyecanla kasabam halkının mutluluğu, refahı için çalışıyorum.
Sevgili Karayakup kasabamın insanları; daha iyi daha kaliteli nasıl hizmet alır düsturu ile yoğun bir tempoda çalışıyorum.
Şu anda görevimin bilincinde ve başındayım. Bundan sonrada Karayakup Kasabamın değerli insanları tekrar beni seçerse görevime devam etmenin talibiyim.
31 Mart yerel seçimlerinde halkımı tekrar temsil edeceğim. Yüce Allah’ın iziyle tekrar Belediye başkanlığına talibim. Beni bu yolda yalnız bırakmayacaklarına inandığım Karayakup kasabası halkıma şimdiden teşekkür ediyor, Saygılarımı sunuyorum.”dedi.
Bizde Başkan Erdoğan’a yerel seçimlerde başarılar diliyoruz.
Haber Murat Yakışıklı

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.