Anasayfa / Güncel / GÖZAN TEŞEKKÜR ETTİ

GÖZAN TEŞEKKÜR ETTİ

Sarıkaya Belediye Başkanı Osman Gözan yerel seçimde kendisine destek veren,
vermeyen binlerce Sarıkayalı’ya teşekkür etti.

Sarıkaya Belediye Başkanı Osman Gözan yerel seçimde kendisine destek veren, vermeyen binlerce Sarıkayalı’ya teşekkür etti.
Belediye Başkanı Gözan Sarıkaya Yöre haber gazetesini Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Öcal ile birlikte ziyaret ederek Sarıkaya halkına yaptıkları tercihten dolayı teşekkür ediyorum diyerek şu ifadeleri kullandı; “Sarıkaya’nın geleceği için çıktığım bu yolda benim yanımda olan değerli Sarıkaya seçmenlerine, çok kıymetli baş tacımız hanımlarımız ve Ak Parti kadın kollarının değerli gönlü güzel kadınlarımıza, Sarıkaya’nın geleceği olan Ak Parti gençlik kolları gönüldaşlarımıza, Sarıkaya Ak Parti ilçe Başkanlığı ve ilçe Başkanlığında görev alan ve gönül birliği yaptığımız değerli Ak Partili gönüldaşlarımıza, bizleri her konuda destekleyen Sarıkaya’nın abisi TESKOMB Genel başkanı ve Ak Parti Yozgat Milletvekilimiz değerli abimiz Abdulkadir Akgül ve Çok kıymetli Yozgat Milletvekilimiz Süleyman Şahan beyefendiye, gönlü ile kalbi ile Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve beni destekleyen bütün Sarıkaya halkına çok teşekkür ediyorum.
Değerli Sarıkaya halkı, Ayrıca Sarıkaya’nın tek gerçek gazetesi Yöre haber gazetesine doğru tarafsız haber yaptığı için çok teşekkür ediyorum.
Çok saygıdeğer Sarıkayalı seçmenlerimiz; bize oy veren bize gönlünü veren Sarıkaya halkı ve siyasi tercihinden dolayı bize oy vermeyen fakat gönlümüzde çok değerli olan Sarıkaya halkı bundan sonra parti rozetini bırakıp Sarıkaya halkı için Sarıkaya’nın çocuklarının geleceği için çalışacağıma ve hiçbir kimseye ayrıcalık yapmayacağıma söz veriyorum. Bundan parti işini bir tarafa bırakıp Sarıkaya’nın geleceği için kenetlenme zamanı, Sarıkaya’da bugüne kadar alınmamış bütün hizmetleri alma ve Sarıkaya’nın nüfusunu arttırma zamanıdır. Sarıkaya bundan sonra şaha kalkacak, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan 2024’ü Türkiye yüzyıl olarak açıklamıştı biz de 2024 ve sonraki beş yılda Sarıkaya yüzyıl olarak açıklıyoruz. Projelerimizin hepsini beş yıla sığdırıp Sarıkaya’yı müreffeh yaşanabilir geleceğinden umutlu bir ilçe yapmak için mesai tanımadan çalışacağıma söz veriyorum.
Sarıkaya doğru bir tercih yapmıştır, Sarıkaya halkı hizmete aç olduğunu, açıkça sandıklarda ifade etmiştir Sarıkayalı seçmenlerin tercihleri bizim için çok önemlidir.
Bizi tercih etmeleri ve hizmet almak istemeleri bizleri son derece gururlandırmıştır. Bu hizmetler tabii ki tek başına olmaz, bizler Ak kadrolar olarak Sarıkaya’nın geleceği için mesai tanımadan çalışmaya söz veriyoruz. Gönlümüzde ne kadar da AK PARTİ olsa parti rozetini Sarıkaya halkının çıkarları için bir tarafa bırakıyoruz, bundan sonra göreceksiniz ki Sarıkaya önümüzdeki yıllarda çok değişecek. Şimdiden bizlere gönül veren ve çok değerli oylarını bizlere bahşeden bütün Sarıkaya halkına sonsuz şükranlarımı sunuyorum” dedi.
Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Öcal ise yaptığı açıklamada; Çok kıymetli Sarıkaya halkı. Partimize Başkan Adayımız Osman Gözan’a verdiğiniz desteklerden dolayı bütün Sarıkaya halkına teşekkür ediyorum. Ayrıca bizlerden emeklerini esirgemeyen, gece gündüz demeden çalışan, gençlik kollarımıza, Kadın kollarımıza, partimizin değerli üyelerine çok teşekkür ediyorum.dedi.
Sandıklar açılıpta Ak partinin kazandığı kesinleşince ilk önca Ak partililer bir konvoy düzenledi. Daha sonra Atlas restoran önünde ve daha sonra da kent meydanında eğlence düzenlendi. Burada partililer gece geç saatlere kadar halay çekip kutlama yaptılar. Haber Murat Yakışıklı

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.