Anasayfa / Sağlık / İLÇE YÖNETİCİLERİ
COVİD 19 AŞISI OLDU

İLÇE YÖNETİCİLERİ
COVİD 19 AŞISI OLDU

İlçe yöneticilerimiz Covid 19 aşısı oldu. Sarıkaya Kaymakamı Selami Işık ve Sarıkaya Belediye Başkanı Ömer Açıkel, korona virüs aşısı oldu.
Aşı sırasının kendisine gelmesinin ardından ilk doz korona virüs aşısını olan Kaymakam Işık , aşı sırası gelen vatandaşlarımıza da aşılarını yaptırmaları çağrısında bulunarak, pandeminin kısa sürede son bulmasını temenni ediyorum. dedi. Aşının hastalığı atlatmada yardımcı olduğunu dile getiren Kaymakam Işık önemli olan Hastalığı kapmamak, bunun için ise Sosyal mesafe kurallarına uyulması gerekiyor. Maske takmaya özen gösterilmeli. Sokağa çıkma kısıtlaması olduğu zaman kurallara uyulmalı. Önce sosyal mesafe maske ve kısıtlamalara uymalıyız. Biz Kaymakamlık olarak kuralları sıkı tutuyoruz. Vatandaşlarımızdan da duyarlı olmalarını istiyoruz.dedi.
Sarıkaya Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel ise Aşılanma işlemini gerçekleştiren İlçe Sağlık Müdürlüğümüze ve aşı sürecini başarı ile devam ettiren Sağlık Bakanlığımıza teşekkür ederim. Diyerek, Koronadan korunmanın en önemli yolunun aşı olduğunu ifade etti. Başkan Açıkel sırası gelen herkesin aşı olmasını istedi. Açıkel Aşının bağışıklık sistemini güçlendirdiğini söyleyerek aşının öneminden bahsetti. Açıkel Aşı olduk diye Sosyal mesafe ve maske kurallarına uymayı bırakmayalım. En önemlisi mesafeye dikkat etmektir. Maskelerimiz artık bizim bir parçamız oldu. Maske takmayı bırakmayalım. Toplum olarak virüsün üstesinden Aşı, sosyal mesafe ve maskeyle ile geleceğiz.” Dedi.
Ö.BEKER

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

MHP’DEN ŞÖLEN GİBİ AÇILIŞ

Milliyetçi Hareket Partisi Sarıkaya Seçim İletişim Merkezi’nin açılışını büyük bir kalabalıkla görkemli bir şekilde gerçekleştirdi. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.