Anasayfa / Güncel / İMAM HATİP LİSESİ KANDİL SİMİTİ DAĞITTI

İMAM HATİP LİSESİ KANDİL SİMİTİ DAĞITTI

Sarıkaya Şehit Cengiz Polat Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri Okul Müdürü Emrah Öztürk’ün talimatları ile Kadir gecesi öncesi Sarıkaya’da ki esnaf, Brokrat ve resmi görevlilere kandil simidi dağıttı. Sarıkaya da bir ilke imza Atan Sarıkaya Şehit Cengiz Polat Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri ve Müdür Emrah Öztürk kandil simdi’nin sadece cami çıkşlarında dağıtılmayacağını kanıtladı. Kadir gecesi öncesi kandil simidi dağıtan Berat Yiğit Tek, Murathan Aygül ve Serdar Hasbek beraber yaptıkları açıklamada “ Müdürümüz Emrah Öztürk bizden kandil simidi dağıtmamızı istediğinde bizde seve seve kabul ettik, Kadir gecesi öncesinde okulumuz adına böyle bir etkinlik yaptığımız için çok mutluyuz. Okulumuz adına Sarıkaya halkının kadir gecesini ve Ramazan bayramını kutlarız.”dediler.
Bizde Yöre Haber gazetesi olarak Sarıkaya Şehit Cengiz Polat Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Emrah Öztürk başta olmak üzere okul öğrencilerini tebrik ediyoruz.
Haber Özge Beker

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.