Anasayfa / Güncel / SARIKAYA AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATI
RAMAZAN AYI DOLAYISIYLA İFTAR
YEMEĞİ DÜZENLEDİ

SARIKAYA AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATI
RAMAZAN AYI DOLAYISIYLA İFTAR
YEMEĞİ DÜZENLEDİ

Ak Parti Sarıkaya İlçe Teşkilatı tarafından Vitrin Tepe Restoran’da iftar yemeği programı organize edildi. Gerçekleşen programa Ak Partide 23. ve 26. dönem Yozgat milletvekilliği yapmış ilçemizin yetiştirdiği ve ilçemizin evladı TESKOMB Genel Başkanı Abdülkadir AKGÜL’de katılım sağladı.
İftar öncesi davetlileri kapıda karşılayan İlçe Başkanı Bülent Doğan ve ekibi daha sonra masaları gezerek davetliler ile selamlaştı.
İftar öncesinde yaptığı konuşmada birlik ve beraberliğe değine Ak Parti Sarıkaya ilçe Başkanı Bülent Doğan şunları kaydetti; “Çok kıymetli dava arkadaşlarım. Partimizin geçmiş dönemlerde hizmet etmiş davamızın kıymetli üyeleri. Artık liderliği Türkiye sınırlarını aşıp evrensel boyutlara ulaşmış Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a her zaman omuz vermiş, onunla birlikte acı ve tatlı anıları paylaşmış, en sert geçitlerde yol arkadaşlığı yapmış, bu dava uğrunda çıkılan yolda, vefalı bir dost olmanın her şeyden önemli olduğunu duruşuyla, hayatlarıyla, varlıklarıyla bize kanıtlamış ve örnek olmuş değerli büyüklerimiz; bugün burada sizlerle birlikte olmaktan büyük bir onur ve minnet duyduğumu ifade ediyorum.
Sevgili dava arkadaşlarım; sizler, bizler için vefanın en güzel örneklerini verdiniz. Sizler vefanızla içinizden Recep Tayyip Erdoğan gibi bir lider çıkardınız. Sizlerin vefası her zaman yollarımızı aydınlatan bir kandil oldu. Biz bir binanın tuğlaları gibi sırt sırta verip kenetlenmeyi sizden öğrendik. Biz kardeşliği, paylaşmayı, acıda, kederde ve sevinçte bir olmayı sizden öğrendik. Bu yolun sevdalısı kıymetli arkadaşlarım zaman bir olma iri olma diri olma zamanıdır, hep beraber davamızı en yükseğe taşıma zamanıdır bunu da başaracağımıza inancım tamdır.
Geçtiğimiz aylarda aramızdan ayrılan Duran Yıldırım abimize ve iki yıl önce aramızdan ayrılan Medeni Esen kardeşime de Allah’tan rahmet diliyorum. Mekanları cennet olsun işte gördüğünüz gibi değil mevki-makam dünya da baki değil insan.
Sözlerime son verirken başta; önceki dönem milletvekilimiz hemşehrimiz abimiz görevde olduğu dönemde ve sonrasında ilçemize ve bizlere her daim destek olan TESKOMB genel başkanı Abdülkadir Akgül’e Sarıkaya Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel ve Cumhur ittifakı ortağımız Milliyetçi Hareket Partisi ilçe Başkanı Alparslan Erbek ve yönetimine, siz kıymetli dava ve yol arkadaşlarıma, programımıza katılan STK başkan ve üyelerine, şükranlarımı sunuyorum, kıymetli misafirlerimizin iftar programımıza katılımları ve bizleri şereflendirdikleri için teşekkür ediyorum ayrıca şimdiden Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum” diye konuştu.
Daha sonra TESKOMB Genel Başkanı Abdülkadir Akgül konuşmasında şunları belirtti; “Çok değerli kardeşlerim, hemşehrilerim, bir Ramazan ayını daha uğurluyoruz ve bu son günlerde birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Biz Sarıkayalı Yozgatlı olarak bundan önce memleketimize nasıl hizmet vermeye çalıştıysak bundan sonra inşallah el birliği ile kardeşlerimizle birlikte çalışa caz. Sarıkaya’ya iki sedir gelmiyordum buradaki çalışmaların biraz daha fazla ilerlediğini gördüm bundan da mutlu oldum. İnşallah bundan sonra siyasette olalım olmayalım bir kardeşiniz olarak elimizden gelen her türlü desteği Sarıkaya’ya Yozgat’a vermeye devam edeceğiz. İftarımız hayırlı olsun inşallah bundan sonra da bu kardeşiniz her aradığımızda her sorduğunuzda yanınızda olacaktır. Kalın sağlıcakla” diye konuştu.
Daha sonra iftar yemeğine katılanlar, ezanın okunması ile iftarlarını açtılar. Yapılan iftarın ardından İlçe Müftüsü Dr. Emrah KANDEMİR tarafından yemek duası okundu.
Yemek duasından sonra çay eşliğinde sohbet ve muhabbetle dolup taşan program, günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.
İftar programına; TESKOMB Genel Başkanı Abdülkadir Akagü, Sarıkaya Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel, Karayakup Belediye Başkanı Ahmet Dursel Erdoğan, Ak Parti İlçe Başkanı Bülent Doğan ile ilçe yönetimi ve bugüne kadar teşkilata emek veren üyeler, Ak Parti Kadın Kolları yönetimi ve Gençlik Kolları, Ak Parti İl Genel Meclis Üyeleri, Ak Parti Belediye Meclis Üyeleri, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Alparslan Erbek ile ilçe yönetimi, STK ve Oda Yöneticileri ile çok sayıda davetli katıldı. Haber Mustafa Tek

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SARIKIZ GÖRÜLDÜ

Özellikle Doğu ve Güney Doğu Anadoluda yaşayan Sarıkız örümceği ilçemiz ve bağlı köylerinde de görünmeye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.