Anasayfa / Güncel / KAYMAKAM DEMİR ŞOK GÜVENLİK VE HUZUR UYGULAMASINA KATILDI

KAYMAKAM DEMİR ŞOK GÜVENLİK VE HUZUR UYGULAMASINA KATILDI

Sarıkaya İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri sürekli denetim yapıyor.
İlçe halkının can ve mal güvenliği için çalışan Sarıkaya İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri Sarıkaya halkı tarafından da taktir topluyor.
Ekipler her gece ilçemizin çeşitli noktalarında tarfik denetimi yapıyor.
Trafik Ekipleri yaptıkları denetimlerde ilk önce Ehliyet, Ruhsat, Emniyet kemeri kontrolü yapıyor. Trafikte seyir edemeyecek kadar muyenesiz, sigortasız ve farları yanmayan araçları tesbit edip gerekli işlemleri uyguluyorlar. Ayrıca gelen şikayetleri de değerlendiren Trafik ekipleri Alkollü araç kullanılmasına da kesinlikle izin vermiyor.
Dün akşam İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerimiz tarafından yapılan Şok Huzur ve Güven uygulamasına katılan ilçemiz Kaymakamı Ahmet Nuri Demir denetimlere eşlik etti.
Kaymakam Demir Şok Huzur ve Güven uygulamasında vatandaşlarımız ile sohbet ederek onlara kurallara uyulması konusunda uyarılarını ve tavsiyelerini ileterek, ekiplerimize de görevinde başarılar diledi. Haber Özge Beker

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.