Anasayfa / Güncel / KAYMAKAM SERİN KÖY ZİYARETLERİNE BAŞLADI

KAYMAKAM SERİN KÖY ZİYARETLERİNE BAŞLADI

İlçemiz Kaymakamlığına atanarak yeni görevine başlayan Kaymakamımız Samet Serin, köy ziyaretlerine başlayarak vatandaşlarla bir araya geldi.
Kaymakam Serin, ilçemiz Kaymakamlığına atanmasının hemen ardından köy ziyaretlerine başladı. Bu kapsamda İlçe Özel İdare Müdürü Adnan Arslan ile birlikte Karacalar ve Küçükçalağıl köyleri ziyaret eden Kaymakam Serin, köylerde yaptığı incelemelerin ardından vatandaşlarla bir araya gelip, sohbet etti. Köylerin ihtiyaçları ve genel durumu hakkında Köy Muhtarlarından bilgiler aldı.
“SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ”
Ziyaretlerinin sadece gezip görmeyle sınırlı kalmayacağını aktaran Kaymakam Samet Serin, “İnşallah halkımızla sürekli muhabbet içerisinde olacağız. Adil ve şeffaf bir şekilde, insan odaklı, vatandaşlarımızın hayatlarını daha da kolaylaştırıcı hizmetleri gerçekleştirmenin çabası içerisinde olacağız. Sorunu yerinde görmek ve buna göre çözüm üretmek her zaman en doğru yoldur. Vatandaşlarımızın beklentilerini inşallah karşılıksız bırakmayacağız” ifadelerini kullandı.
KÖYLÜLER ZİYARETTEN MEMNUN KALDI
Kaymakam Serin’in köylerine yaptığı ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren köylüler ise, “Yönetimin temeli halkla beraber olmaktır dolayısıyla Köylülerimizin devletin yöneticilerini yanlarında görmesi, onların devlete olan bağlığını daha da pekiştirmesi bizleri köy halkı olarak çok mutlu etti. İlçemize atanan Kaymakamımız Sayın Samet Serin’in ilgisi alakasından bizler hizmet ışığını aldık. İnşallah ilçemizde hayırlı işlere vesile olurlar” şeklinde konuştular. Haber Merkezi

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

BARBAROS İLK OKULUNUN ÖNÜNDEKİ ÇÖPLER TEDİRGİN EDİYOR

Barbaros ilköğretim okulun önünde bulunan Sarıkaya belediyesine ait çöp konteynırları çocukları tedirgin ediyor. Özellikle kasap …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.