Anasayfa / Sarıkaya / KAYMAKAM YASİN ÖZCAN POLİS HAFTASINI KUTLADI

KAYMAKAM YASİN ÖZCAN POLİS HAFTASINI KUTLADI

İlçe Kaymakamı Yasin Özcan, Türk Polis Teşkilatı’nın 171’inci yıl dönümü nedeniyle Sarıkaya İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret etti.
İlçe Kaymakamı Yasin Özcan, İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapan başta emniyet müdürlerinin, amirin ve polis memurlarının teşkilatlarının kuruluş yıl dönümünü tek-tek tebrik etti.
İlçe Kaymakamı Özcan, burada yaptığı konuşmasında, Türk Polis Teşkilatı’nın 171’inci yıl dönümlerini kutladığını belirtti. Şehit olan polisler için de Allah’tan rahmet dileyen Özcan, konuşmasını şöyle devam ettirdi: “Gazi olan polislerimize de huzurlu bir hayat diliyorum. Şehit olan polislerimizin ve gazi olan polislerimizin ailelerine sabırlar diliyorum. Bugünlerde her zamankinden daha çok zor günler yaşıyoruz. Hem Türk halkı hem sizin şahsınızda, tüm polis teşkilatımıza, güvenlik görevlilerimize Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde görevlerini yerine getiren teşkilat mensuplarımıza görevlerinde başarılar diliyorum.”
Bu kötü günlerin en kısa sürede geride kalacağını söyleyen Özcan, “İnşallah bu kötü günler geride kalacak, huzur ve mutluluk içerisinde yaşayacağız. Bunu samimiyetle hissediyoruz. Zor yerlerde görev yapan arkadaşlarımızın da Allah yardımcıları olsun. Allah onları korusun diyoruz. Sizlerin şahsında da onlara buradan selam gönderiyoruz” dedi.
Cumhuriyet Savcısı Musa Erdem Altınhalka da, Türk Polis Teşkilatı’nın 171’inci yıl dönümlerini kutladığını ve polis teşkilatında görev yapanlara da başarı dileklerini sundu.
İlçe Emniyet Müdürü Fatih Çetin, ilçe Kaymakamı Yasin Özcan ve Cumhuriyet Savcısı Musa Erdem Altınhalka’nın yapmış olduğu bu nazik ziyaretlerinden dolayı çok memnun ve mutlu olduklarını ifade etti. Böyle günlerde hatırlanmanın çok güzel olduğunu dile getiren Çetin, hatırlandıkları için de teşekkürlerini sundu.
Konuşmaların ardından, İlçe Kaymakamı Yasin Özcan ve Cumhuriyet Savcısı Musa Erdem Altınhalka tarafından polis memurlarına çeşitli hediyeler takdim edildi.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

GEZEN KÜTÜPHANE
KÖYE İNDİ

Sarıkaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün haberine göre; Küçükçalağıl Okul Müdürümüz Feyzullah ÇELİK Başkanlığında ve Okul …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir