Anasayfa / Güncel / LÖSEV’DEN SARIKAYADA BİR DİZİ ZİYARET

LÖSEV’DEN SARIKAYADA BİR DİZİ ZİYARET

2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası münasebeti ile Lösev gönüllüleri ilçemizde bir dizi ziyaretlerde bulunarak Lösemili çocuklar için farkındalık yaratıyorlar.
LÖSEV İl Temsilcisi Jale Yazar ve beraberinde Zeynep Bozyakız ve Faruk Güngör Yöre Haber gazetesini ziyaret ederek bigilendirici broşür dağıttılar.
Daha Sonra Heyet Sarıkaya Kaymakamlığını ziyaret ettiler. Kaymakam Ahmet Nuri Demir, 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası BİZ KAZANACAĞIZ” sloganı münasebetiyle (LÖSEV) İl Temsilcisi Jale Yazar, Zeynep Bozyakız ve Faruk Güngör ve çocukları makamında kabul etti.
Kaymakam Demir, LÖSEV’in çocuklar ve aileleri için verdiği mücadeleyi takdirle izlediğini belirterek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Sarıkaya Kaymakamlığı olarak LÖSEV’in her zaman yanlarında olduklarını vurgulayan Kaymakam Demir, tüm çocuklara Allah’tan şifa dileğinde bulundu.
Yöre haber gazetesine bir açıklama yapan LÖSEV İl Temsilcisi Jale Yazar şu ifadeleri kullandı; LÖSEV, 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında lösemi hastalığı hakkında toplum bilinci oluşturmakta, çocuklarımızın yaşadıkları sıkıntılara dikkat çekerek; onlara olan destekleri arttırabilme amacıyla ülke genelinde farkındalık yaratma ve kanserden korunma bilinci oluşturma çalışmaları gerçekleştirmektedir.”dedi.
Murat Yakışıklı

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SARIKAYA İTFAİYESİNDEN PİKNİKÇİLERE UYARI!

Sarıkaya Belediyesi İtfaiye Müdürü Fatih Aytekin artan hava sıcaklığının özellikle ormanlık ve mesire alanlarındaki yangınlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.