Anasayfa / Sarıkaya / Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yıl Sonu Sergisi Açtı

Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yıl Sonu Sergisi Açtı

Sarıkaya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenlerinin hazırlamış olduğu yılsonu sergisi açıldı. Birbirinden güzel eserler görücüye çıktı.
Sene başından beri çeşitli proje ve etkinlik yapan Sarıkaya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, yıl sonu kermes ve sergi, şöleniyle büyük ilgi gördü. Sergi ve kermes açılışına, İlçe Kaymakamı Yasin Özcan, Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Adem Yeleğen, Emniyet Müdürü Fatih Çetin, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Harun Günaydın, daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, Okul Müdürleri ve kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.
Okul bünyesinde bulunan El Sanatları Teknolojisi, Giyim ve Üretim Hizmetleri Teknolojisi, Yiyecek İçecek Hizmetleri ve Çocuk Gelişimi Alanlarının yıl boyunca hazırladıkları çalışmalardan oluşan ürünlerin sergilenmesi ve tanıtımı yapıldı. Daha sonra öğrencilerin hazırladıkları yemekler protokole ikram edildi.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

ACAR DONDURMA AÇILDI

Acar dondurma işletmecisi Yasin Aktan dondurmanın bir kültür olduğunu ifade ederek şunlarıkaydetti; “dondurmacılık bizim baba …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.