Anasayfa / Sarıkaya / MÜDÜR YOLDAŞ’TAN İKİNCİ YARIYIL MESAJI

MÜDÜR YOLDAŞ’TAN İKİNCİ YARIYIL MESAJI

İlçe Milli Eğitim Müdürü Cüneyt Yoldaş Eğitimde ikinci yarı yıla girmemiz münesebeti ile bir bir açıklama yaptı. Müdür Yoldaş “2016-2017 Eğitim-Öğretim yılının 2. Dönemi 06 Şubat 2017 günü başladı. Kısa bir moladan sonra dinlenmiş daha dinç beyinlerle maratona kaldığımız yerden devam ediyoruz. Tatilde dinlenme ve eksikliklerimizi görme imkânı bulduk. İnanıyorum ki iyi bir planlama ve gayretle 2. Dönem; 1. Dönemde olduğumuz noktadan daha ileride olacağız. Bu noktada siz değerli öğretmen ve velilerimize çok iş düşüyor. Bunun bilincinde olduğunuzdan da eminim.
Bildiğiniz gibi biz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak eğitimde akademik başarının yanında sosyal ve kültürel, sportif etkinliklere de çok önem vermekteyiz. Kurumumuz bünyesinde oluşturmuş olduğumuz proje ekiplerimizle okullarımızda bu alanda yürütülen çalışmaları çok önemsiyoruz. Tüm kurumlarımızda eğitim öğretimin kalitesinin artırılması ve eğitim ortamlarının sürekli geliştirilmesi yönünde yaptığımız çalışmalarla tüm öğrencilerimizin daha da başarılı sonuçlar elde edeceğine yürekten inanıyorum.
Öğrencilerimizin başta ailesi olmak üzere ülkesi, vatanı, milleti için faydalı birer birey olma yolunda yaptığınız çalışmalardan dolayı sizleri kutluyor, yeni dönemin tüm öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz için başarılı bir şekilde geçmesini temenni ediyorum.dedi.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

GÖZAN VE İBİŞ MAZBATASINI ALDI

Sarıkaya Belediye Başkanlığı’na seçilen Osman Gözan ve Karayakup Kasabası Belediye Başkanlığına seçilen Talat İbiş Sarıkaya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.