Anasayfa / Güncel / muhtar öztürk’ten idlib’e yardım

muhtar öztürk’ten idlib’e yardım

Sarıkaya Muhtarlar Derneği Başkanı Kömüş Öztürk Sarıkaya muhtarlar derneği adına kendi bütçesinden İdlib’e 6 bin lira yardım etti.

Yöre haber gazetesi yazı işleri müdürü Mustafa Tek’i ziyaret eden Sarıkaya Muhtarlar derneği başkanı Kömüş Öztürk kendi maşından muhtarlar derneği adına İdlib’e yardımda bulunduğunu söyledi. Muhtar Öztürk “Ben kendi bütçemden Sarıkaya Muhtarlar Derneği adına İdlib’e yardım ettim. Bu yardımı Sarıkaya Muhtarlar Derneği adına yaptırmama rağmen hiçbir muhtardan para talep etmedim ve etmeyeceğimde. Yaptığım bu yardımı da Sarıkaya Muhtarlar Derneği bütçesinden almadım. Sarıkaya Muhtarlar Derneği bütçesinde de almayacağım. Yardımı tamamen kendi bütçemden yaptım” dedi.

Sarıkaya Muhtarlar Derneği başkanı Kömüş Öztürk Sarıkaya Ziraat Bankasından aldığı yardım dekontunu göstererek ben bu yardımı 3 maaşımı bağışlayarak yaptım, kendi adıma da yapabilirdim, fakat derneğimin adına yaptım dedi. Bizde Muhtar Öztürk’ü tabrik ediyoruz.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

YEREL BASIN DESTEK BEKLİYOR!

Cumhuriyet Halk Partisi Yozgat Milletvekili Ali Keven, yerel basın kuruluşlarının ve yerel gazetecilerin artan sorunları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir