Anasayfa / Güncel / NURLU ADAYLIĞINI AÇIKLADI

NURLU ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Karayakup Kasabası Çıkrıkçı mahallesine Muhtar adaylığını açıklayan Gökhan Nurlu Yöre haber gazetesine yaptığı açıklamada şunları kaydetti; “Değerli ağabeylerim ablalarım kardeşlerim Karayakup beldesi Çıkrıkçı mahallesi muhtar adaylığımı resmen açıklıyorum.
Mahallede ikamet etmediğim, ulaşılması zor olduğum iddialarına yanıt olarak mesleğim icabı yılın 9 ayı bir fiil Çıkrıkçı mahallesindeyim, onun dışında telefonum sürekli açık isteyen istediği zaman ve saatte arayıp ulaşabilir. Kişileri ayağıma çağırmayıp bizzat ayağınıza geleceğime söz veriyorum.
Mahallemizin yıllardır hak edip mahrum bırakıldığı tüm hizmetleri fazlasıyla gerçekleştireceğim. Bu seçim benim için bir savaş değil bir yarıştır. Kırgınlık küslük olmadan barış içerisinde bir seçim olmasını temenni ediyorum.
Mahallemiz mevcut muhtarı ve adayı Mehmet Sonkur ağabeyime ve Belde Belediye başkan adaylarına şimdiden başarılar diliyorum.” Dedi.
Bizde Gökhan Nurluya çıktığı bu yolda başarılar diliyoruz.
Haber Özge beker

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.