Anasayfa / Güncel / OKUL MÜDÜRLERİ İLE TOPLANTI

OKUL MÜDÜRLERİ İLE TOPLANTI

İlçe Milli Eğitim Müdürü Cüneyt Yoldaş başkanlığında, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Agah Ayhan ve Ahmet Karataş ile lise okul müdürlerimizin katılımıyla Kaymakamlık toplantı salonunda bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda deneme sınavları, okulların tertip düzeni, eğitim öğretim faaliyetleri, projeler hakkında fikir alışverişi ve değerlendirmeler yapıldı. Toplantı sonunda okul müdürlerimize teşekkür eden Milli Eğitim Müdürü Yoldaş, toplantıyı sonlandırdı.
Üç gün sonra yine bir toplantı gerçekleşti. Toplantının başkanlığını yine İlçe Milli Eğitim Müdürü Cüneyt Yoldaş yaptı. Toplantıya İlk ve Orta okul müdürleri katıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Cüneyt Yoldaş’a İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Agah Ayhan ve Ahmet Karataş da eşlik etti.
Toplantı Sarıkaya Kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleştirildi. Yine bu toplantının konusu deneme sınavları, okulların tertip düzeni, eğitim öğretim faaliyetleri, projeler oldu. Müdür Yoldaş Okul Müdürleri ile fikir alışverişi ve değerlendirmeler yaptı.
Daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürü Cüneyt Yoldaş Yöre Haber gazetesi muhabirine yaptığı açıklamada şunlara değindi.
İlçemizin eğitim düzeyini yükseltmek için birlikte daha çok çalışmamız gerek. Sarıkaya’nın velileri çocuklarını bizlere emanet etti. Bizde bu emanetlere kendi çocuklarımız gibi sahip çıkıp nitelikli başarı yurduna hayırlı bireyler yetiştirmemiz gerekir dedi. Müdür Yoldaş çalışmak daha çok çalışmak gerekir diye de sözlerine ekledi. Müdür Yoldaş Yöre haber gazetesi vesilesi ile velilere hitaben yaptığı açıklamada; Hulasa anne babalık çocuklarımızın yeme, içme, barınma ihtiyaçlarını karşılamaktan ziyade onları huzurlu, başarılı, vatanına, milletine, bayrağına bağlı anne babasına saygılı, varoluş gayesine uygun bireyler olarak topluma hazırlamaktır. Bu görevlerin sağlıklı bir şekilde yerine getirilmesi içinde öncelikle bizlerin okuması, daha sonrada bu örnek davranışla çocuklarımızın da okuyan, araştıran, öğrenen öğrendiğini uygulayan bireyler olarak yetişmesi gerekmektedir. Hepinize saygı ve hürmetlerimi sunarım.”diyerek sözlerini tamamladı. Haber Özge Beker

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.