Anasayfa / Güncel / ŞAHAN SARIKAYA ESNAFINI ZİYARET ETTİ

ŞAHAN SARIKAYA ESNAFINI ZİYARET ETTİ

Ak Parti Yozgat Milletvekili Süleyman Şahan ve Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Öcal ekibi ile birlikte ilçemizde bazı ziyaretlerde bulundu.
İlk önce Baran caddesinde bulunan esnafları ziyaret eden Ak Parti Yozgat Milletvekili Süleyman Şahan ve Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Öcal burada her esnafı ziyaret etti.
Bütün esnaflarımıza hayırlı işler dileyen Süleyman Şahan bu zor günlerin atlatılacağından bahsederek esnafımızın biraz daha sabırlı olması temennisinde bulundu.
Ayrıca esnafların dertlerini dinleyen Ak Parti Yozgat Milletvekili Süleyman Şahan esnafların isteklerini not aldı.
Daha sonra Ak Parti Yozgat Milletvekili Süleyman Şahan ve İlçe Teşkilatından Kaymakam Ahmet Nuri Demir’e “Hayırlı Olsun” ziyareti gerçekleşti.
Ak Parti Yozgat Milletvekili Süleyman Şahan, beraberinde Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Öcal ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte ilçemize yeni atanan Kaymakam Ahmet Nuri Demir’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu ve yeni görevinde başarılar diledi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakamımız, Milletvekilimize ve beraberindeki heyete teşekkür etti.
Milletvekili Şahan ve Ak Parti ilçe teşkilatı daha sonra Sarıkaya Devlet hastanesini ziyaret etti. Burada da hastalar ile yakından ilgilenen Milletvekili Şahan hastanelerimizde gelinen son noktayı vurguladı. Bazı hastaların uzman sayısında eksiklik var uzman doktor istiyoruz çağrılarına cevap veren Şahan, en yakın zamanda doktor sıkıntısını gidereceklerini belirtti.
Daha sonra Sarıkaya Sanayi esnafını ziyaret eden Ak Parti Yozgat Milletvekili Süleyman Şahan ve Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Öcal Sarıkaya sanayi esnafını dolaştı. Her iş yerine girmeye gayret eden Şahan ve ekibi bütün esnaflara hayırlı işler diledi.
Bura da esnafın derlerini dinleyen Ak Parti Yozgat Milletvekili Süleyman Şahan ; ekonomik açıdan daha iyi bir gelecek bizleri bekliyor şeklinde ifadeler kullandı. Sanayi esnafı Ak Parti Yozgat Milletvekili Süleyman Şahan’a sıkıntı ve derlerini iletti.
Daha sonra Sarıkaya galericiler sitesi esnafını gezen Ak Parti Yozgat Milletvekili Süleyman Şahan ve Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Öcal, galerici esnafının sıkıntılarını dinledi. Galerici esnafından Mehmet Rüştü Günal; piyasanın bu aralar çok durgun olduğunu söyledi. Günal ayakta al satçı denen tüccarlara yönelik yeni kanunların çok güzel olduğunu belirterek inşallah bizim işimize engel olan al satçılara bu kanunlar birazda olsa etkili olur. dedi. Milletvekili Şahan ise bizim amacımız vergisini ödeyen esnafımızı korumak. Bunun için elimizden geleni yapıyoruz, şeklinde konuştu. Haber Murat Yakışıklı.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.