Anasayfa / Sarıkaya / SARIKAYA BAKANINA VE VEKİLİNE SAHİP ÇIKTI

SARIKAYA BAKANINA VE VEKİLİNE SAHİP ÇIKTI

Eğitim-Bir-Sen Sarıkaya ilçe Başkanı Cüneyt YOLDAŞ, bir süre önce TBMM’de dokunulmazlık görüşmeleri esnasında Adalet Bakanı Bekir BOZDAĞ ve milletvekillerine yapılan saldırıyı kınayarak Abdulkadir AKGÜL’ün terör örgütü PKK’ nın meclisteki temsilcileri HDP milletvekillerine karşı tavrından dolayı kutladı; yerelde Sarıkaya, Yozgat genelde Türkiye olarak bakanımızın ve milletvekillerimizin yanındayız mesajını verdi.
Suç dosyaları bulunan milletvekillerinin dokunulmazlıklarının kaldırılması görüşmeleri sırasında Bakanımız Bekir BOZDAĞ ve milletvekilimiz Yusuf BAŞER’e yapılan saldırı Yozgat genelinde büyük tepki toplarken, Sarıkaya’nın gururu Abdulkadir AKGÜL’ ün HDP milletvekillerine karşı dik duruşu ise büyük taktir topladı.
Konuyla ilgili açıklama yapan Eğitim- Bir- Sen Sarıkaya İlçe Başkanı Cüneyt YOLDAŞ, suç dosyaları bulunan milletvekillerinin dokunulmazlıklarının kaldırılması görüşmeleri esnasında tek derdi milletin selameti olan bu uğurda gecesini gündüzüne katıp çalışan Bakanımız Bekir BOZDAĞ ve Milletvekilimiz Yusuf BAŞER’ e yapılan çirkin saldırıyı kınarken, Sarıkaya’ nın meclise gönderdiği ilçemizin gururu Abdulkadir AKGÜL’ün PKK terör örgütü sevici , meclisteki sözcüleri HDP milletvekillerine karşı duruşu ve ”Yiğidin Harman Olduğu Yer Yozgat” sözünü Meclis çatısı altında kanıtladığı için Sarıkayalılar olarak gururluyuz, onurluyuz.” Dedi.
Ayrıca YOLDAŞ savaşın sadece cephede olmayacağını, şu anda bizlerin geleceğe daha umutlu ve güvenli bakmamız, bizlerin yaşamış olduğu kabul etmediğimiz halde , söz hakkımız olmadığı için kabul etmek zorunda bırakıldığımız birçok hadisenin tekrar vuku bulmaması adına meclisteki vekillerimizin Türkiye tarihini ve küresel oyunları iyi okuyabilen liderleri öncülüğünde büyük mücadele verdiklerini, bu son yaşanan çirkin, tahammülsüzlükten kaynaklı saldırının da bunun göstergesi olduğunu belirterek;
Sarıkaya olarak Küresel oyun planlayıcılarının oyunlarının boşa çıkarmak adına dik duruş sergileyen bakanımıza , gururumuz hemşehrimiz Abdulkadir AKGÜL ve milletvekilimize sahip çıkıyor, bu kutlu yolculukta her zaman onların yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum. Dedi.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

ANNELER GÜNÜ PROGRAMI
COŞKULU BİR ŞEKİLDE YAPILDI

Sarıkaya Belediyesi geçtiğimiz hafta Cuma günü Sarızeybek Kültür Merkezi’nde Anneler Günü programı düzenledi. Düzenlenen program …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.