Anasayfa / Güncel / SARIKAYA MÜFTÜLÜĞÜ VE
TDV VATANDAŞIN YANINDA

SARIKAYA MÜFTÜLÜĞÜ VE
TDV VATANDAŞIN YANINDA

Sarıkaya Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Sarıkaya şubesi her daim ihtiyaç sahibi ailelerin yanında. Sarıkayalı hayırseverlerden toplanan ev eşyalarını ihtiyaç sahiplerine ulaştıran Türkiye Diyanet Vakfı Sarıkaya şubesi görevlileri gıda ve ihtiyaç maddelerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırırken, ihtiyaç sahibi ailelerin her türlü ihtiyaçlarını karşılıyor. Bu ihtiyaçlar bazen mobilya, bazen elektrikli ev aletleri bazen de soba olarak kendini gösteriyor.
Sarıkaya İlçe Müftüsü Dr.Emrah Kandemir’in önderliğinde faaliyetlerini her geçen gün artırarak devam eden Türkiye Diyanet Vakfı Sarıkaya şubesi vatandaşlar tarafından da tam not alıyor.
Müftülük personelinin gönüllü olarak hizmet verdiği Türkiye Diyanet Vakfı Sarıkaya Şubesi yardım elini Sarıkayalı ihtiyaç sahibi aileler için uzatıyor. Son dönemlerde adından sıkça bahsettiren Sarıkaya İlçe Müftülüğü yardımlardan ziyade hizmete sunduğu ve hazırladığı milyonluk projelerle Sarıkaya’ya damgasını vuruyor.
Yöre haber gazetesi olarak Sarıkaya İlçe Müftümüz Dr.Emrah Kandemir başta olmak kaydıyla Sarıkaya ilçe Müftülüğü personeline ve Türkiye Diyanet Vakfı Sarıkaya şubesi çalışanlarına teşekkür ederiz. Haber Mustafa Tek

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.