Anasayfa / Sarıkaya / Sarıkaya’da TYP Kuraları Çekildi

Sarıkaya’da TYP Kuraları Çekildi

 

Sarıkaya’da Toplum Yararına Programı (TYP) kapsamında okullarda görevlendirilecek işçiler kura ile belirlendi. Kuralar Sarı Zeybek İş ve Kültür Merkezi Mustafa Kemal Devrilmez Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

Sarıkaya Toplum Yararına Programı (TYP) kapsamında okullarda görevlendirilecek işçiler kura ile belirlendi. Kura Sarı Zeybek İş ve Kültür Merkezi Mustafa Kemal Devrilmez Toplantı Salonu’nda İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yasin Yılmaz, İŞKUR İl Müdürlüğü Temsilcisi Abdulkadir Karaduman ve Sarıkaya Noterliğinden oluşan kurul tarafından çekildi.

Okullarda görevlendirilecek 28 kişilik istihdama 250 kişi müracaat etti. Çekilen kuralarda isimleri okunan vatandaşlar sevinirken, isimleri çıkmayanlar üzüldü.

Edinilen bilgilere göre kura çekimi ile belirlenen 28 kişi okullarda görevlendirilecek. Belirlenen bu kişiler okullardaki görevlerine 16.Ekim.2017 tarihi itibariyle 29.Haziran.2018’e kadar okullarda hizmetli olarak istihdam edilecek.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

GENÇLİK MERKEZİ AÇILDI

Sarıkaya Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel’in ilçemize kazandırdığı birçokhizmetin şimdilik sonuncusu olan T.C. Sarıkaya Belediyesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.