Anasayfa / Sarıkaya / SEGEP OKULLARIN FİZİKİ ŞARTLARINI İYİLEŞTİRME PROJE EKİBİMİZDEN BÜYÜK BAŞARI

SEGEP OKULLARIN FİZİKİ ŞARTLARINI İYİLEŞTİRME PROJE EKİBİMİZDEN BÜYÜK BAŞARI

SEGEP (SARIKAYA´DA EĞİTİMİ GELİŞTİRME PROJESİ) OKULLARIN FİZİKİ ŞARTLARINI İYİLEŞTİRME PROJE EKİBİMİZİN ÖNCÜLÜĞÜNDE OKULLARIMIZDA KULLANILMAK ÜZERE YAKLAŞIK 25 TON FAYANS MÜDÜRLÜĞÜMÜZE KAZANDIRILMIŞTIR.

OKULLARIN FİZİKİ ŞARTLARINI İYİLEŞTİRME PROJE EKİBİMİZİN GİRİŞİMLERİYLE UŞAK SERAMİK SAHİBİ SAYIN DURMUŞ TANIŞ TARAFINDAN YAKLAŞIK 25 TON TABAN VE DUVAR FAYANSLARI MÜDÜRLÜĞÜMÜZE GÖNDERİLMİŞTİR. TIRLA NAKLİYESİ SAĞLANAN FAYANSLARIN NAKLİYESİNİ HALKBANKASI YANINDA İŞ YERİ BULUNAN SAYIN MEHMET GÖZAN KARŞILAMIŞTIR.

İLÇEMİZDE EĞİTİMDE KALİTEYİ ARTIRMANIN SADECE AKADEMİK YÖNDEKİ ÇALIŞMALARLA SAĞLANAMAYACAĞINA OLAN İNANCIMIZLA GÖREVE GELDİĞİMİZDE OLUŞTURDUĞUMUZ PROJE EKİPLERİNDEN OKULLARIN FİZİKİ ŞARTLARINI İYİLEŞTİRME PROJE EKİBİMİZİN ÇALIŞMALARIYLA ÖĞRENCİLERİMİZİN EĞİTİM-ÖĞRETİM GÖRDÜĞÜ OKULLARIMIZI FİZİKİ YÖNDEN GÜZELLEŞTİRMEYE ÇALIŞIYORUZ. BU ÇALIŞMALARIN ÖĞRENCİLERİMİZİN KURUMLARINA AİDİYETLERİNİN ARTMASINA ÖNEMLİ KATKI SAĞLAYACAĞINA İNANIYORUZ.

İHTİYACI OLAN OKULLARIMIZA DAĞITIMI GERÇEKLEŞTİRİLEN FAYANSLAR YAZ AYLARINDA OKULLARIMIZDA ESKİLERİNİN YERİNE DÖŞETİLECEK VE BÖYLECE ÖĞRENCİLERİMİZİN SIKLIKLA KULLANDIKLARI LAVABO ALANLARI VE KORİDORLAR HİJYENİK HALE GETİRİLMEYE ÇALIŞILACAKTIR.

PROJE EKİPLERİMİZİN ÇALIŞMALARI DEVAM EDECEK OLUP; BU ÇALIŞMADA EMEĞİ GEÇEN PROJE EKİBİ ÜYELERİMİZE, TEKİN ARSLAN VE GÖKHAN ÖZKAN´A, PROJE EKİBİMİZİN TALEBİNİ KARŞILIKSIZ BIRAKMAYARAK 25 TON FAYANSI KİLOMETRELERCE ÖTEDEN BİZE GÖNDEREN UŞAK SERAMİK SAHİBİ DURMUŞ TANIŞ´A, FAYANSLARIN İLÇEMİZE GETİRİLMESİNDEKİ NAKLİYE BEDELİNİ KARŞILAYAN MEHMET GÖZAN´A, DURMUŞ BEY´LE İLETİŞİM NOKTASINDA HER DAİM DESTEK OLAN SİGORTACI SAVAŞ ŞENOL´A VE BU SÜREÇTE EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

ERDOĞAN’IN 24 KASIM
ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Karayakup Kasabası Belediye Başkanı A.Dursel Erdoğan, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle yayınladığı mesajında tüm öğretmenlerin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir