Anasayfa / Sarıkaya / Şehit Ailelerine Taziye

Şehit Ailelerine Taziye

Yozgat Milletvekilimiz Abdülkadir Akgül ve Kaymakamımız Yasin Özcan Hakkari’de zırhlı polis aracının devrilmesi sonucu Şehit olan özel harekat polis memuru Yılmaz Gündüz’ün ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
Özel harekat polis memuru Yılmaz Gündüz şehit edilmesi ile büyük bir acı yaşayan ailesini ziyaret ederek acılarını paylaşıp ortak olmaya çalışan Milletvekili Abdülkadir Akgül ve beraberindeki heyet, aile büyüklerine baş sağlığı dileklerinde bulunarak bir süre sohbet etti.
Daha sonra ilçemizin Tepedoğan köyüne gidilerek 15 temmuz gecesi darbe girişimini engellemeye çalışırken açılan ateş sonucu yaralanan ve kaldırıldığı hastanede 7 günlük yaşam mücadelesi verdikten sonra hayatını kaybeden Demokrasi Şehidimiz Yıldız Gürsoy’un ailesine taziye ziyaretinde bulunuldu.
Ziyarette Yozgat Milletvekilimiz Abdülkadir Akgül “Devletimiz ve Kaymakamlığımız her zaman emrinizdeyiz, bir isteğiniz arzunuz olursa kapımız her zaman açık, başınız sağolsun Allah Rahmet eylesin” dedi.
Taziye ziyaretine, Yozgat Milletvekilimiz Abdülkadir Akgül, Kaymakamımız Yasin Özcan, Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel, AK Parti İl Başkanı Harun Lekesiz ve İlçe Başkanları katıldı.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

GEZEN KÜTÜPHANE
KÖYE İNDİ

Sarıkaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün haberine göre; Küçükçalağıl Okul Müdürümüz Feyzullah ÇELİK Başkanlığında ve Okul …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir