Anasayfa / Güncel / ŞEHİT CENGİZ POLAT ANADOLU İMAM
HATİP LİSESİ RAMAZANDA DOLU DİZGİN

ŞEHİT CENGİZ POLAT ANADOLU İMAM
HATİP LİSESİ RAMAZANDA DOLU DİZGİN

İlçemiz Sarıkaya Şehit Cengiz Polat Anadolu İmam Hatip Lisesi Ramazan ayını çeşitli etkinliklerle kutladı. Adeta Ramazan ayının her gününde bir etkinlik yapan Şehit Cengiz Polat Anadolu İmam Hatip Lisesi velilerden tam not aldı. Ramazan ayı boyunca Okul Müdürü Emre Öztürk önderliğinde adından söz ettiren Şehit Cengiz Polat Anadolu İmam Hatip Lisesi şu etkinliklerde bulundu. Her gün hatim indiren okul öğrencileri okudukları hatimleri Türk Şehitleri başta olmak şartıyla İslam alemine, bütün ölmüşlerimize bağışladı.
Okulun konferans salonunda ilçemizde görevli vaizlerle ramazan sohbetleri gerçekleştirdiler. Şehit Cengiz Polat Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri iftar programında buluşarak iftar açtı. Daha sonra okul müdürü Emre Öztürk öğrencilerle samimi bir havada sohbet ederek sorunlarını dinledi. Notlarını alarak çözümü konusunda gereğini yapacağını öğrencilere bildirdi. Şehit Cengiz Polat Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri 4-6 yaş diyanet Kur-an Kurslarında eğitim gören minikleri ziyaret ederek güzel bir gün geçirmelerine vesile oldular. Minik hafız adaylarına çeşitli hediyeler veren Şehit Cengiz Polat Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerin mutlulukları gözlerinden anlaşılıyordu. Ayrıca Şehit Cengiz Polat Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri Ramazan sokağı adlı etkinlik ile okullarında ramazan coşkusunu yaşattı.
Şehit Cengiz Polat Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri mübarek ramazan ayını dolu dizgin geçirdi.
Sarıkaya Yöre haber gazetesi olarak Şehit Cengiz Polat Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Emre Öztürk, Okul Öğretmenlerin ve Öğrencileri tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.
Haber Mustafa Tek – Berat Yiğit Tek

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.