Anasayfa / Güncel / SGK KOORDİNASYON TOPLANTISI
SARIKAYA’DA YAPILDI

SGK KOORDİNASYON TOPLANTISI
SARIKAYA’DA YAPILDI

Sosyal Güvenlik İl Müdürlüklerince olağan şekilde Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlükleri koordinasyon toplantısı gerçekleştirilmektedir.
Hemşehrimiz Adnan ÜNAL’ın Yozgat Sosyal Güvenlik İl Müdürü olarak atanmasından sonraki ilk toplantı Perşembe günü Sarıkaya’da yapıldı.
Toplantı, Yozgat Sosyal Güvenlik İl Müdürü Adnan ÜNAL’ın başkanlığında gerçekleşti. Toplantıya; Sosyal Güvenlik İl Müdür Yardımcısı Yunus Demir, Mali Hizmetler Merkez Müdürü Ercan Kaymaz, Akdağmadeni Sosyal Güvenlik Merkezi Müdür Yrd. Can Polat Zileli, Boğazlıyan Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Süleyman Bozburun, Çekerek Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Davut Yaman, Sarıkaya Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Kazım Kılınçer, Sorgun Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Sultan Tunçer, Yerköy Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Pakize Karaca ve bazı Kurum personelinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Sosyal Güvenlik Merkezlerinin sorun ve çözümleri, mevzuata ilişkin değerlendirmeler ve kurumsal işleyişin değerlendirildiği toplantı öğleden önce Sarıkaya’nın gözde mekanlarından olan Atlas Kafe’de yapıldı.
Toplantının ardından açıklamada bulunan Müdür Ünal;“Verimli bir toplantı gerçekleştirildiğini, yaptığımız toplantının sigortalılarımıza ve ilçemize hayırlar getirmesini diliyorum.” dedi.
Toplantıya katılan personele ve Yöre haber gazetesi muhabirine teşekkür etmesinin ardından SGK personeli ile İlçemizde bulunan tarihi Roma Hamamı’nı tanıtan Ünal daha sonra kurumsal rehberlik ve bilgilendirme kapsamında Belediye Başkanı Ömer Açıkel, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mesut Arslan, Ziraat Odası Başkanı Şevki Güngör, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Fuat Özer, iş insanları Cumhur Doğan ve Osman Gözan’ı ziyaret etti. Ünal, yapılan toplantı ve ziyaretlerin ardından “Misafirperverlikleri için sayın Başkanlarımıza ve iş insanlarımıza teşekkür ediyorum.” diyerek memnuniyetlerini dile getirdi ve programın akabinde ilçemizden ayrıldı.
Haber Murat Yakışıklı

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

ERBİR ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Sarıkaya’nın 10 yılına damgasını vurmuş Sarıkaya Eski Belediye Başkanı Ali Osman Erbir yine yıllardır gönül …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.