Anasayfa / Güncel / TİLAVET ODASININ AÇILIŞI YAPILDI

TİLAVET ODASININ AÇILIŞI YAPILDI

Şehit Cengiz Polat Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin gelişimlerine olumlu katkı sunacak ve işlevsel olarak kullanılacak olan tilavet odasının açılış töreni Kaymakamımız Sayın Samet Serin’in katılımıyla gerçekleştirildi.
Merhum Ümmü Gülsüm ve Nazım Ünal adına ilçemiz Hayırsever iş insanı İbrahim Ünal tarafından yaptırılan tilavet odası Kur´an-ı Kerim dersleri başta olmak üzere birçok ders burada yapılabilmektedir.
Açılış töreni Kuran-ı Kerim tilaveti ile başladı. Programda konuşma yapan, Kaymakamımız Sayın Samet Serin, “Ne mutlu sizlere ki buradan yetişecek her nesilde sizlerin katkıları olacak Allah katında hem de bu dünyada millet nezdinde mükâfatı çok büyük olacaktır. Böyle bir hizmetin okulumuza kazandırılmasında Hayırsever iş insanımızın yardımlarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum ve öğrencilerimize başarılar diliyorum dileyerek” sözlerini sonlandırdı. Kaymakamımız Sayın Samet Serin, İlçemiz Şehit Cengiz Polat Anadolu İmam Hatip Lisesine yapmış olduğu katkılardan dolayı hayırsever iş insanı adamı İbrahim Ünal’ın Babası Mustafa Ünal’a plaket takdim etti.
Yapılan açılış törenine, Kaymakamımız Sayın Samet Serin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Arkan, Hayırsever İş İnsanı İbrahim Ünal, Ak Parti İlçe Başkanı Bülent Doğan, İl Genel Meclis Üyesi Dursun Tuncer, daire amirleri ve öğrenciler katıldı.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

ERDOĞAN’IN 24 KASIM
ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Karayakup Kasabası Belediye Başkanı A.Dursel Erdoğan, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle yayınladığı mesajında tüm öğretmenlerin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir