Anasayfa / Güncel / YENİ BAŞKAN ÇAMLIDAĞ

YENİ BAŞKAN ÇAMLIDAĞ

Türkiye muhtarlar derneği olağan kongresi Salı günü sarı zeybek sinema salonunda gerçekleşti.
Çok sayıda muhtarın katıldığı kongrede Muhtarlar değerli Sarıkaya Şubesi Şube başkanı Kömüş Öztürk bir daha aday olmayacağını belirterek yeni seçilecek arkadaşa başarılar diledi.
Kömüş Öztürk yaptığı veda konuşmasında muhtarlara şunları söyledi; “Türkiye muhtarlar derneği Sarıkaya Şubesinin saygıdeğer muhtarları bugün burada derneğimizin olağanüstü genel kurulunu yapmak üzere toplanmış bulunuyoruz, bu toplantımıza katılmanız ve bu mutlu günümüzde bizlerin yanında olmanız için size yaptığımız davete uzaktan ve yakından zahmet ederek katılmanızdan dolayı gerek şahsım ve gerekse yönetim ve denetim kurulu arkadaşlarım adına ayrı ayrı hepinize hoş geldin diyor, teşekkür ediyorum.
Hepinize en içten sevgi saygı hürmet ve muhabbetlerimle selamlıyorum bu genel kurulun ilçemize halkımıza ve tüm muhtarlarımıza hayırlar getirmesini yüce Mevla’dan niyaz ediyor şükranlarımı sunuyorum. Değerli arkadaşlarım genel kurulumuzun yapılmasında hiçbir sakınca yoktur, gerekli çoğunluk sağlanmıştır diyerek muhtarlardan helallik istedi ve kürsüden indi.
Daha sonra sayıda durusu ve İstiklal Marşı okundu, genel kurulunun yapılması için geçici divan kurulu seçildi. Divan başkanlığına Muhasebeci Atilla Yusuf Kenan Şahin, başkan yardımcılığına Recep Şanlıtürk Katip üyeliği ise Sezai Yılmaz teklif edilerek kabul edildi ve kongreye geçildi.
Akbucak köyü muhtarı Alper Çamlıdağ tek aday olarak muhtarlar derneği Sarıkaya Şubesi başkanlığına aday oldu ve gerekli oyu alarak başkan seçildi.
Çamlıdağ yaptığı teşekkür konuşmasında şunları söyledi değerli muhtarlarımız bundan sonra görev yapacağımız sürece muhtarlarımı en iyi şekilde temsil edeceğim, hepinize bana verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ediyorum.” dedi. Haber Murat Yakışıklı

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.