Anasayfa / Yozgat / AKGÜL’DEN ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİNE ZİYARET

AKGÜL’DEN ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİNE ZİYARET

TESKOMB Genel Başkanı ve Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül, Yozgat Şehit Aileleri Derneğini ziyaret etti. Şehit Aileleri Derneği Başkanı Nedim Elmalı ile bir süre sohbet eden Akgül, ‘Vatanın birliği ve dirliği için canını seve seve feda etmiş şehitlerimizin emanetlerine sahip çıkmak bizlerin asli görevi. Şehit Aileleri Derneği’nin taleplerini bugün bizzat gelerek aldım. Yozgat’ta bir çatı altında bulunan şehit ailelerimizin dernek olarak taleplerini yerine getireceğiz’ dedi.
TESKOMB Genel Başkanı ve Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül, şehit aileleri konusundaki hassasiyetini bir kez daha gösterdi.
Şehit Aileleri Derneği Başkanı Nedim Elmalı’nın taleplerini dinleyen Akgül, şehitlerimizin temsil yeri olan derneğimizin talepleri yapmak bizim boynumuzun borcu diyerek derneğin araç ve nakdi yarım talebini yapma sözü verdi.
ONLARIN HAKKINI NE YAPSAK ÖDEYEMEYİZ
Bölücü terör örgütünün amacına ulaşamayacağını söyleyen Akgül, ‘Hain terör dün olduğu gibi bugünde ülkemiz üzerinde hain bir plan içerisindeler. Ama şükürler olsun devletimizin gücü milletimizin birlik ve beraberliği bu planları bir kez daha alt üst etmektedir. Tabi bu zor süreçte canımızı yakan şehitlerimiz oluyor. Vatanın birliği ve bütünlüğü için canını seve seve veren şehitlerimizin hakkını ne yapsak ödeyemeyiz. Bizlere düşen onların emanetlerine sahip çıkmak olacaktır. Bugün Yozgat’ta ilk adresim Şehit Aileleri Derneği oldu. Onların sorun ve beklentilerini dinledim. İnşallah bu talepleri önümüzdeki haftalarda yerine getireceğiz’ diye konuştu.
ELMALI TEŞEKKÜR ETTİ
Şehit Aileleri Derneği olarak Akgül’e teşekkür eden Elmalı, ‘Dernek olarak şehit ailelerine ulaşım için bir araç talebimiz oldu. Ayrıca maddi kaynaklarımız kısıtlı bu konuda da bir kaç talep sıraladık. Sağ olsun Milletvekilimiz Abdulkadir Akgül ne zaman olsa bizlerin her zaman yanında yer aldı. Bugünde sıkıntılarımızı ve taleplerimizi dinledi. Derneğimize yapacağı destekleri için kendisine Şehit Aileleri olarak teşekkür ediyoruz’ ifadeleri kullandı.
Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül’ün şehit aileleri derneğini ziyaretinde Ak Parti Yozgat Milletvekili Harun Lekesiz, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı İskender Nazlı, İl Genel Meclisi Başkanı Hacı Şahbaz ve bazı partililerde yer aldı.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

HEMŞERİMİZ ÜNAL’DAN SON ÇAĞRI

İlçemizin yetiştirdiği uzun süre Yozgat SGK İl Müdürlüğünde Emeklilik servisinde çalışıp, emeklilik şefliği yapan ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.