Anasayfa / Güncel / Hami-Yet Öğrencilerine Liseleri Tanıtma Gezisi Düzenlendi

Hami-Yet Öğrencilerine Liseleri Tanıtma Gezisi Düzenlendi

02.03.2016 Çarşamba günü Hami-Yet projesi kapsamında öğrencilerin motivasyonlarını arttırmak, kendilerine hedef belirlemelerini sağlamak amacıyla gezi düzenlendi.
Düzenlenen tanıtım gezisine ilçemizden 13 ve Sorgun ilçesinden 9 Ortaokul Hami-Yet öğrencilerine Rehber Öğretmenler, Ayten YILDIRIM, Muhammet KARABUT ve Hatice KESKİN eşliğinde Yozgat Lise Tanıtım gezisi düzenlendi.
Gezi kapsamında sırayla 4 farklı lise ziyaret edildi. Ziyaret edilen okullarda öncelikle okulların genel tanıtımı yapılmış olunup; Fen laboratuarları, bilgisayar laboratuarları, kütüphaneler, spor salonları kız ve erkek pansiyonları, yemekhaneler gezdirilmiş ayrıca okulun taban puanları, okul yüzdelik dilimleri, üniversiteye öğrenci yerleştirme oranları ve okulun genel amaçları hakkında okul idarecileri ve okul rehber öğretmenleri bilgi vermiştir.
Gezi kapsamında kapılarını açan ve ilgiyle karşılayan Erdoğan Akdağ Fen Lisesi, Şehitler Fen Lisesi, Yozgat Anadolu Lisesi ve Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi idarecilerine ve öğretmenlerine teşekkür ederiz.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

YOLDAŞ’TAN OKUL ZİYARETLERİ

Sarıkaya Milli Eğitim Müdürü Cüneyt Yoldaş iki hafta önce tekrar görevine başlamıştı. Yoldaş kaldığımız yerden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir