Anasayfa / Güncel / YUSUF BAŞER, AK PARTİ İL KONGRESİNDE TEK LİSTE İLE ADAY OLACAK

YUSUF BAŞER, AK PARTİ İL KONGRESİNDE TEK LİSTE İLE ADAY OLACAK

Ak Parti Yozgat il kongresi 13 Ocak 2021 Çarşamba saat 12’de Rıza Kayaalp spor salonunda yapılacak. Geçtiğimiz hafta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Ak Parti Yozgat İl Başkanlığına atanan Yusuf Başer kongreye tek aday olarak tek liste ile girecek. İl Başkanı Yusuf Başer, koronavirüs önlemleri kapsamında gerçekleştirilecek kongreye partili partisiz herkesi davet etti.
İl Başkanı Yusuf Başer, AK Parti İlçe Başkanları, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanları ile birlikte hafta içinde düzenlediği kongreye hazırlık toplantısında teşkilat başkanlarıyla fikir alışverişinde bulundu. İl Başkanı Yusuf Başer konuya ilişkin yaptığı açıklamada; Genel Merkez Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir Başkanlığında 81 İl Başkanlarımızla yapılacak olan İl Kongrelerimiz hakkında değerlendirme ve istişare toplantısı gerçekleştirdik.” dedi.
Ak Parti Yozgat il başkanı Yusuf Başer, ilk kongresine Yozgatta ki bütün kesimleri birbiriyle kucaklaştıracak bir listeyle gireceğini, 7.olağan Yozgat il kongresine genel merkezden çok sayıda parti yöneticisi ve milletvekilinin geleceğini ve Ak Parti lideri ve Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın video konferans yoluyla salondaki vatandaşlara hitap edeceğini bildirdi. Başer, “Yozgatımıza ve partimize yakışır bir kongre yapacağız” dedi. Haber Yozgat Gazetesi

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

İYİ SEÇİM İLETİŞİM MERKEZİ AÇILIYOR

Çarşamba günü Saat 11:00’da İyi Parti Seçim irtibat bürosu açılıyor. İyi Parti Sarıkaya Belediye Başkan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.