Anasayfa / Sarıkaya / Açıkel’e Destek Çığ Gibi Büyüyor

Açıkel’e Destek Çığ Gibi Büyüyor

Sarıkaya Belediye Başkanı Ömer Açıkel’e sosyal medyadan gelen destek adeta çığ gibi büyüyor.
Açıkel’i seven ve destekleyen vatandaşlar çeşitli sosyal medya hesaplarındaki profillerine Açıkel’in fotoğraflarını koyuyorlar.
Sarıkaya Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel için Sarıkaya Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür vakfının başlatmış olduğu ve ardından sevenlerinin de katıldığı sosyal medya saygı ve sevgi kampanyasına bir çok seveni katıldı.
Sarıkaya Belediyesi Facebook hesabından yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi, “Facebook, Instagram, Whatsapp çeşitli profil ve kapak fotoğraflarına Başkan Açıkel’ in fotoğrafını koyarak sevgi gösterisi ve memnuniyetlerini belirten vatandaşlarımız ayrıca; çalışmalarından, alçak gönüllü davranışlarından ve vatandaş ile iç içe olmasından dolayı başkanımıza çok teşekkür ediyorlar. Hizmetlerinden ötürü çok memnun olduklarını dile getirenlerin ortak temennisi ise inşallah ülkemizin ileri hizmet makamlarında da kendisini görmek istemeleri. Çalışmalarımızda bizlere destek olarak moral veren herkese teşekkür ederiz. Belediye Başkanımız Av. Ömer Açıkel’ e de Sarıkaya Belediyesi personeli olarak başarılar diliyoruz.”
Açıkel’de sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, şunları söyledi:
“Sarıkaya Ülkü Ocağı Teşkilatı’na ve tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ederim. Varlığınız güç veriyor. Kim ne derse desin herkese verilecek en güzel cevap; çalışmak, daha çok çalışmak ve düşmemizi elini ovuşturarak bekleyenleri yine yeniden mağlup etmektir. Unutmayın vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır.”
Bizde Yöre haber Gazetesi olarak Sayın Başkanımız Ömer Açıkel’in yayındayız.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

GENÇLİK MERKEZİ AÇILDI

Sarıkaya Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel’in ilçemize kazandırdığı birçokhizmetin şimdilik sonuncusu olan T.C. Sarıkaya Belediyesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.