Anasayfa / Güncel / BAŞKAN AÇIKEL’DEN OKSİJEN
ADAMA PLAKET

BAŞKAN AÇIKEL’DEN OKSİJEN
ADAMA PLAKET

İlçemizin sevilen iş adamı, çevre dostu kişiliğiyle tanınan ve bu zamana kadar yaklaşık 200.000 fidanı toprakla buluşturan Abdullah Karataş’a Sarıkaya Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel tarafından plaket verildi.
Başkan Açıkel makamında konuk ettiği Abdullah Karataş’a bu zamana kadar ilçemizin çehresini değiştirmeye yönelik çalışmaları ve dikmiş olduğu fidanlara teşekkür ederek kendisine bir plaket takdim etti. Açıkel yapmış olduğu açıklamada Abdullah Karataş’ın doğaya yapmış olduğu yatırımların değerinin ilerleyen yıllarda daha iyi anlaşılacağını vurgulayarak Abdullah bey ilçemiz için büyük bir değer ve bizde kendisine her zaman destek olmaya devam edeceğiz dedi. Abdullah Karataş ise bu şekilde onure edilmiş olmasının kendisi için gurur verdiğini ve ömrü yettiğince fidanları toprakla buluşturmaya devam edeceğini dile getirdi.
Yöre Haber gazetesi olarak bizlerde ilçemizin geleceğine yatırım yapan bu iki önemli şahsiyeti tebrik ediyor çalışmalarının ve başarılarının devamını diliyoruz.
Teşekkürler Başkan Açıkel, teşekkürler Abdullah Karataş…

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

GENÇLİK MERKEZİ AÇILDI

Sarıkaya Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel’in ilçemize kazandırdığı birçokhizmetin şimdilik sonuncusu olan T.C. Sarıkaya Belediyesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.