Anasayfa / Sarıkaya / HİJYEN DENETİMLERİNE DEVAM

HİJYEN DENETİMLERİNE DEVAM

Sarıkaya belediyesi hijyen denetimlerine devam ediyor. Sarıkaya halkının sağlığını ilgilendiren işletmeleri habersiz şekilde denetleyen zabıta ekipleri denetlediği iş yerlerinde hijyeni tehdit edecek bir olaya rastlamadılar. Sarıkaya Belediye Başkanı Ömer Açıkel gazetemize verdiği demeçte “İlçemiz Turizm ilçesi olmaya aday esnafımızın bu konuya duyarlı olduğunu biliyorum. bu yüzden bundan sonra denetimleri sıklaştıracağız. Her an denetim yapabiliriz. Sarıkaya halkının sağlığına dikkat etmek zorundayız. Bu belediyemizin olmazsa olmazlarındandır. Halk sağlığı önemli. Özellikle ilçede gıda sektörü ile uğraşan esnafımızda duyarlı, denetimlerde gördük ki hepside tertemiz. Esnaflarımıza teşekkür ediyoruz. dedi.
LOKANTALARA HİJYEN DENETİMİ
Sarıkaya Belediyesinde görevli Zabıta memurları ilçemizde gıda sektöründe hizmet veren işletmelere yönelik hijyen denetimlerine devam ediyor. Geçtiğimiz hafta da ilçemizde hizmet veren lokantalarda ekipler tarafından hijyen denetimi yapıldı. Yapılan incelemeler sonucunda hiçbir aksi durumla karşılaşılmamış olduğunu da siz değerli hemşehrilerimizle paylaşıyoruz.
BERBERLERE HİJYEN DENETİMİ
Hijyen denetimlerine ara vermeden devam eden Sarıkaya Belediyesi Zabıta ekipleri ilçemizde hizmet veren berberlerde denetimlerde bulundular.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

GEZEN KÜTÜPHANE
KÖYE İNDİ

Sarıkaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün haberine göre; Küçükçalağıl Okul Müdürümüz Feyzullah ÇELİK Başkanlığında ve Okul …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir