Anasayfa / Güncel / KÖYLERDE ŞEHİR KONFORU

KÖYLERDE ŞEHİR KONFORU

KÖYLERDE ŞEHİR KONFORU

İlçemize bağlı Yukarı Yahyasaray, Aşağı Yahyasaray, Azapbaşlı ve Topaktaş köylerini ziyaret ederek bir takım incelemelerde bulunan Vali Kemal Yurtnaç köy halkı ile bir araya gelerek köyün ve vatandaşların sorunlarını dinledi.

Yukarı Yahyasaray ve Azapbaşlı arasında bulunan 20 kilometrelik grup yolunda incelemede bulunan Vali Yurtnaç, daha sonra vatandaşlarla bir araya geldi.

Köy halkı ile sohbet edip sorunlarını dinleyen Vali Yurtnaç, “Sorunları yerinde tespit edip yerinde çözüme kavuşturmak için her fırsatta ilçe, belde ve köylerimizi ziyaret ediyoruz. Sarıkaya ilçemize bağlı Yukarı Yahyasaray ve Azapbaşlı arasında bulunan 20 kilometrelik grup yolunda incelemelerde bulunduk. İnşallah bu yolumuzu da köylerimize yakışır şekilde yaparak vatandaşlarımızın istifadesine sunacağız” dedi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren köy halkı ise köyün ve vatandaşların sorunlarını dinleyip kendilerine her türlü desteği veren Vali Yurtnaç’a teşekkür ettiler.

 

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

KAYSERİDEKİ ELİMİZ BAŞKAN GÜNAL

Kayseri Sarıkaya’lılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Günal gazetemizi ziyarette bulunarak 10 Ocak Gazeteciler gününü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir