Anasayfa / Güncel / LEZZ-ET KASAP AÇILDI

LEZZ-ET KASAP AÇILDI

İlçemize yeni bir iş yeri daha açıldı. LEZZ-ET KASAP Et ve Et Ürünleri adı altında üç ortak tarafından açılan Kasap işletmesi Baran caddesinde kaplıca taksi durağı arkasında faliyet göstermeye başladı.
İşletmeciliğini Ahmet Erten, Celil Yalçın, Kamil Doğru’nun yaptığı LEZZ-ET KASAP Et ve Et Ürünleri Cuma günü Cuma namazından sonra açılışı yapılarak, Et ve Et ürünlerinin satışını yapmaya başladı.
Açılışa Sarıkaya Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel, Mhp Sarıkaya İlçe Başkanı Alparslan Erbek, Sarıkaya Ziraat Odası Başkanı Şevki Güngör, Sarıkaya Esnaf Odası Başkanı Mesut Arslan, Sarıkaya Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Murat Can, Sarıkaya Galericiler sitesi başkanı Mehmet Rüştü Günal ve çok sayıda davetli katıldı.
Cuma günü açılış dualar eşliğinde yapıldı. Açılışta kısa bir konuşma yapan Sarıkaya Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel ; “Ahmet, Kamil ve Celil kardeşlerimize bu iş yerinin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. İlçemizde yeni açılan her iş yeri bir nimettir. İlçemizin ekonomi lokomotifleri olan esnaflarımız ilçemize en iyi hizmeti gerçekleştirmek için çalışıyorlar. Daha önceden de tanıdığımız esnaflarımız Ahmet, Kamil ve Celil yeni bir işe soyunarak kendi mesleklerini kendileri icra etmeye başlamışlardır. Bu genç girişimci kardeşlerimizi kutluyorum. Allah işlerini rast getirsin.”dedi. İş yerinin açılış kurdelesi kesildikten sonra iş yerinden ilk alışverişi, Sarıkaya Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel, Mhp Sarıkaya İlçe Başkanı Alparslan Erbek, Sarıkaya Ziraat Odası Başkanı Şevki Güngör, Sarıkaya Esnaf Odası Başkanı Mesut Arslan yaptı. Siftah alışverişi yapan Mhp İlçe Başkanı Erbek “İlçemize yeni açılan Lezzet kasap ilçemize hayırlı olsun. Sahiplerine bol kazançlar dilerim.”dedi.
Sarıkaya Ziraat Odası Başkanı Şevki Güngör ise “ ilçemize açılan her iş yeri bir istihdam bir ekmek kapısıdır. İşletmeci kardeşlerimi kutluyorum. İlçemize hayırlı uğurlu olsun. Allah utandırmasın. Hijyeni ve kaliteyi ön planda tutmalarını temenni ederim.”dedi. Sarıkaya Esnaf Odası Başkanı Mesut Arslan ise “Ahmet, Kamil ve Celil kardeşlerimiz ilçemize yeni bir iş yeri kazandırmışlardır. İlçemize hayırlı olsun. İlçemiz anca bu şekilde yeni girişimciler ile ilerler. Elinde imkanı olan her gencimize yeni projelerle yeni iş yerleri açmalarını tavsiye ederim. Esnaflık kutsal bir meslektir. İlçemize açılan bu iş yerinin işletmecilerine ve ilçe halkımıza hayırlı olmasını Allah’tan niyaz ediyorum.”dedi.
Daha sonra iş yerine giren Sarıkaya halkı alışveriş yapıp işletmecilere hayırlı olsun dileklerini iletti. Hazırlanan ikramların dağıtılmasından sonra açılış programı sona erdi.
Bizde Yöre Haber gazetesi olarak işletmeci Ahmet Erten, Celil Yalçın, Kamil Doğru’ya hayırlı bol kazançlar diliyoruz.
Haber Mustafa Tek

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SARIKAYA İTFAİYESİNDEN PİKNİKÇİLERE UYARI!

Sarıkaya Belediyesi İtfaiye Müdürü Fatih Aytekin artan hava sıcaklığının özellikle ormanlık ve mesire alanlarındaki yangınlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.