Anasayfa / Güncel / MHP KADIN KOLLARINDAN GÖVDE GÖSTERİSİ

MHP KADIN KOLLARINDAN GÖVDE GÖSTERİSİ

Milliyetçi Hareket Partisi Sarıkaya Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi Alpaslan Erbek’in himayelerinde Milliyetçi Hareket Partisi Sarıkaya Kadın Kolları tarafından organize edilen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü programında adeta izdiham yaşandı.

Sarıkaya Belediyesi Sarızeybek Kültür Merkezi Şehit Mustafa Kemal Devrilmez Çok Amaçlı Salonunda gerçekleştirilen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Programı adeta şölen havasında gerçekleşti. Tamamen dolan salonda günün anlamına binaen tam manasıyla bir kutlama gerçekleşti. Programın açılış konuşmasını MHP Sarıkaya Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi Alpaslan Erbek gerçekleştirdi. İnşaat Mühendisi Alpaslan Erbek konuşmasında öncelikli olarak salonu tıka basa dolduran kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı. Alpaslan Erbek konuşmasının devamında kadının aile ve toplumdaki önemine vurgu yapan bir konuşma gerçekleştirdi.

Konuşmasının devamında Alpaslan Erbek salonu dolduran kadın hemşehrilerimize ilçemizde kadınlara yönelik olarak hayata geçirmeyi planladığı projelerini sinevizyon gösterimiyle detaylı bir şekilde anlattı. Daha sonra konuşmasını iyi akşamlar ve iyi eğlenceler dileyerek bitiren Alpaslan Erbek salondan ayrıldı.

Programın devamında ise kadınlar kendi aralarında eğlenmeye ve kendi günlerini kutlamaya başladılar. Program boyunca çeşitli yiyecek ikramları, müzikli eğlence programı, kadınlar için çeşitli hediyeler, çocuklar için palyaço gösterileri ve sürpriz aktiviteler yapıldı. Programa katılan bütün misafirlere MHP Sarıkaya Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi Alpaslan Erbek tarafından hazırlatılan hediye paketleri takdim edildi.

                Gönüllerince bir akşam geçiren ilçemiz kadınlarının Sarıkaya Yöre Haber Gazetesi olarak bizde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor; sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyoruz.

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.