Anasayfa / Sarıkaya / MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRÜ HARUN GÜNAYDIN’A VEDA YEMEĞİ

MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRÜ HARUN GÜNAYDIN’A VEDA YEMEĞİ

İlçemizden bir yıldız daha kaydı. Sarıkaya’nın yetiştirdiği Sarıkaya’nın evladı Harun Günaydın, ilçemizde öğretmenliğe başlamış bir müddet öğretmenlik yaptıktan sonra okul müdürlüğü , milli eğitim şube müdürlüğü ve kısa bir süre de ilçe Milli Eğitim Müdür vekilliği yapmıştı. Harun hoca mesleğinin hakkını veren Sarıkaya için unutulmaz bir değerdir. Fakat Harun Günaydın Annesinin tedavisi için Kayseri’ye gitmek zorunda kaldı. Milli Eğitim Camiası da Harın Günaydına bir veda yemeği verdi. Yemekte konuşma yapan Milli Eğitim Müdürü Cüneyt Yoldaş; “Kendisi de Sarıkayalı olan ve uzun yıllardır camiamızda değişik görevlerde bulunarak Sarıkaya’ya hizmetle dertlenen şube müdürümüz Sn. Harun GÜNAYDIN’ın, annesinin sağlık özründen dolayı Kayseri’ye tayini çıkması nedeniyle aramızdan ayrılacağı için bu yemeği tertipledik, okul idarecilerimiz bu yemeği düzenleyerek Harun Hocamıza yolun açık olsun dediler.
Konuşmasına devam eden Müdür Cüneyt Yoldaş; şube müdürümüzün bugüne kadar göstermiş olduğu fedakar çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyor ve plaket takdiminde bulunuyoruz.
Şube müdürümüze bugüne kadar ki hizmetlerinden dolayı Milli Eğitim Camiası adına teşekkür ediyor, yeni görev yerinde başarılar diliyorum.”dedi.
Harun Günaydın bir veda mesajı yayınladı, Günaydın Sarıkaya halkından ve Milli Eğitim Camiasından helallik istedi.
Günaydın veda Mesajında “Annemin rahatsızlığı ve tedavisi nedeniyle Kayseri´ye tayinimin çıkmasından dolayı 22 yıldır eğitimin çeşitli kademelerinde görev yaptığım Sarıkaya´dan 02.09.2016 mesai bitimi itibariyle görevden ayrılıyorum.
Bu uzun sürede sizleri tanımak ve birlikte çalışmaktan dolayı bahtiyarım. Hepinizi teker teker ziyaret ederek Allahaısmarladık demek isterdim, ancak yoğun tempodan dolayı bunu kısmen yapabildim. Bu nedenle bu veda mesajımı böyle bir ziyaretin yerine kabul etmenizi istirham ediyorum.
Şube Müdürü olarak görev yaptığım 2,5 yıl boyunca eğitime ve topluma yararlı olmak için elimden geleni yapmaya çalıştım. Hizmet gereği istemeden de olsa kalbini kırmış olabileceklerimin affetmelerini üzerimde hakkı kalmış olanların ise helal etmelerini dilerim.
Allahaısmarladık derken sağlıklı, mutlu ve uzun bir ömür diler, saygı ve sevgiler sunarım.

14233101_288971581478439_8294745301607994285_n

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

YÜKSEKOKUL ÖĞRENCİLERİ ÖNLÜK GİYDİ

Sarıkaya Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu öğrencileri için Efdal Park’ta önlük giyme programı düzenlendi. Programı Belediye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir