Anasayfa / Güncel / ORTAOKUL MÜDÜRLERİYLE TOPLANTI YAPILDI

ORTAOKUL MÜDÜRLERİYLE TOPLANTI YAPILDI

Okullar ara tatiline girdikten sonra Sarıkaya ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü yönetim kadrosu boş durmuyor.
Okulların tatile girdiği ilk hafta İlçe Milli Eğitim Müdürü Cüneyt Yoldaş başkanlığında, Şube Müdürleri Agah Ayhan ve Ahmet Karataş ile ortaokul müdürlerinin katıldığı bir toplantı gerçekleştirildi.
Toplantıda Sarıkaya’nın genç beyinlerinin gelişmesi için; deneme sınav sonuçları, okulların tertip ve düzeni, okul bazlı ve ilçe bazlı projeler ile yürütülen eğitim-öğretim faaliyetleri değerlendirildi.
Toplantıdan sonra gazetemize bir açıklama yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Cüneyt Yoldaş şunları kaydetti; ilçemizin eğitim düzeyini yükseltmek için birlikte daha çok çalışmamız gerek. Sarıkaya’nın velileri çocuklarını bizlere emanet etti. Bizde bu emanetlere kendi çocuklarımız gibi sahip çıkıp nitelikli başarı yurduna hayırlı bireyler yetiştirmemiz gerekir. Burada en büyük iş velilerden sonra bizlere düşüyor. Okul yönetimine düşüyor. Çocuklarımızın rahat bir şekilde eğitim alabilmeleri için elimizden gelen bütün imkanları sarf etmemiz gerekir.”dedi.
Haber Özge beker

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.