Anasayfa / Güncel / SARIKAYALI MODACIYA YILIN ÖDÜLÜ

SARIKAYALI MODACIYA YILIN ÖDÜLÜ

Sarıkaya Gülpınar Köyünden modacı Deniz Ahmet Şahin, Uluslararası Radyocular Birliğinin düzenlediği 12. Alkışı Hak Edenler Ödül Töreninde yılın modacısı ödülüne layık görüldü.
Genç girişimci ve modacı Deniz Ahmet Şahin, kazandığı bu prestijli ödül ile başarı grafiğini daha da yükseltmeye devam ediyor.
Ankara’da gerçekleştirilen ödül töreni, Uluslararası Radyocular Birliği tarafından organize edildi. Törende, sanat, siyaset, magazin ve iş dünyasından birçok tanınmış isme ödüller verildi.
Radyocular Birliği Genel Başkanı Yusuf Erbaş, etkinlikte yaptığı konuşmada, tüm gazetecilerin omuz omuza çalıştığını ifade etti.
  Aslen Sarıkaya Gülpınar Köynden  olan Deniz Ahmet Şahin, gecede Yılın Modacısı TV ödülünü alarak büyük bir başarı elde etti. Bu ödül, onun modadaki üstün yeteneklerini ve emeğini takdir etmenin bir göstergesi olarak ön plana çıktı.
Sarıkayalı modacı Deniz Ahmet Şahin, Uluslararası Radyocular Birliğinin düzenlediği Alkışı Hak Edenler ödül Töreni’nde kazandığı yılın modacısı ödülüyle moda dünyasındaki etkileyici kariyerine bir yenisini eklemiş oldu.
Şahin kazandığı ödülü Sarıkaya halkı adına aldığını ifade ederek gazetemize yaptığı açıklamada “Bu ödülü bana layık gören Uluslararası Radyocular Birliğine teşekkür ediyorum.”dedi. Sarıkaya’dan çıkıpta çalışıp kendisini geliştiren Şahin çoğu modacıya nasip olamayacak bir ödülü kazandı.
Bir Sarıkaya’lı olarak ilçemizi gururlandıran Şahin’e başarılarının devamını diliyoruz.
Haber Murat Yakışıklı

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

SÜNNET ŞÖLENİ

İlçemiz Sarıkaya’da  Sarıkaya Belediyesi ile Yozgat Sarıkayalılar Derneği tarafından ortaklaşa sünnet şöleni düzenlendi. İlçede büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.