Anasayfa / Yozgat / MİNİK YÜREĞİN BÜYÜK DUYARLILIĞI SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZCA ÖDÜLLENDİRİLDİ

MİNİK YÜREĞİN BÜYÜK DUYARLILIĞI SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZCA ÖDÜLLENDİRİLDİ

 

 

Geçtiğimiz aylarda yolda bulduğu yaralı köpeği tedavi ettirmek için acil servise götüren ilkokul üçüncü sınıf öğrencisi Ömer Faruk Yıldırım’ın bu güzel davranışı herkesin takdirini toplamaya devam ediyor.

 

Mehmet Akif Ersoy İlkokulu üçüncü sınıf öğrencisi Ömer Faruk Yıldırım’ı bu duyarlı davranışından dolayı kutlayan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan da, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonuna davet edip özel olarak kutladı. Resepsiyonda, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan bir köpek talep eden minik Ömer Faruk Yıldırım’ın talebi de yerine getirildi.

 

Vali Abdulkadir Yazıcı ile Yozgat Milletvekili ve Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Yozgat Milletvekili Yusuf Başer ve Belediye Başkanı Kazım Arslan da minik Ömer Faruk Yıldırım’ı ziyaret edip Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın hediye ettiği kaniş cinsi bir köpeği verdi. Diğer Kardeşlere de hediye takdim edilirken ailenin problemleri çözüldü.

 

Küçük yaşına rağmen kocaman ve sevgi dolu bir yüreği olan Ömer Faruk Yıldırım’ı bütün insanlığa örnek olacak bu güzel davranışından dolayı tebrik eden Yozgat Milletvekili ve Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ” Bugün burada bizler bir elçiyiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın, Ömer Faruk’a göndermiş olduğu hediyesini getirdik. Tabi Ömer Faruk Yozgatlıların yüzünü de ağartan büyük bir iş yaptı. Bütün insanlara örnek olacak bir davranış ortaya koydu. Hayvanları seven onları koruyan zaten insanları sever değer verir, Ömer de böyle bir yavrumuz.  Yaşı küçük ama yaptığı iş çok büyük. Yavrumuzun bu güzel davranışı da Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dikkatini çekti ve onu 29 Ekim Cumhuriyet Resepsiyonuna davet ederek kutladı. Bizlerde yavrumuzu bu güzel duyarlılığından dolayı Ömer’i tebrik ediyoruz

Hakkında Mustafa TEK

Ayrıca bakın

ALİ KEVEN: ŞEKERPANCARI
ÜRETİCİSİ FİYAT BEKLİYOR!

Cumhuriyet Halk Partisi Yozgat Milletvekili Ali Keven, yüz binlerce şekerpancarı çiftçisinin pancar fiyatının açıklanmasını beklediğini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir